Menu Zamknij

KLUB SENIORA

Numer kontaktowy: KLUB SENIORA 722 216 253

Na bieżąco działalność Klubu Seniora publikowana jest na klubowym facebooku tj. Klub Seniora w Koźminie Wielkopolskim


Działalność Klubu Seniora

W październiku 2022 roku Klub Seniora działający przy MGOPS w Koźminie Wlkp. obchodził 30 lecie działalności. Dla przypomnienia głównym celem Klubu Seniora jest przeciwdziałanie osamotnieniu, izolacji społecznej i zagrożeniu marginalizacją społeczną. Podejmowane działania służą realizacji takich celów jak: zmniejszenie poczucia samotności, alienacji, aktywizacji społecznej. Klub Seniora integruje, rozbudza zainteresowania i potrzeby kulturalne, edukuje, upowszechnienia zdrowy styl życia, zmienia wizerunek człowieka starszego w społeczeństwie. W historii działalności Klubu Seniora jego uczestnicy nie byli jedynie biernymi odbiorcami oferowanych im usług lecz sami podejmowali działania w zakresie organizacji czasu wolnego i działania na rzecz innych Seniorów i społeczności.

Do koźmińskiego Klubu Seniora uczęszczają Seniorzy z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Tutaj działa zespół wokalny “Przyjaciele” i Teatr Seniora “Radość”. Realizowane są projekty unijne, działa sekcja plastyczna i robótek ręcznych oraz zabawy usprawniające pamięć i koncentrację (szachy, warcaby, kości, gry planszowe). Organizowane są zajęcia edukacyjne i sportowe. Klub Seniora organizuje przegląd piosenki senioralnej, zabawę sylwestrową i karnawałową, pikniki, biesiady, wyjazd do lasu. Tu Seniorzy przygotowują się do przeglądów artystycznych i wystaw rękodzieła na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim i powiatowym. W ciągu roku Seniorzy asystują do Mszy Świętych, uczestniczą w adoracjach, śpiewają kolędy. Organizowane są spotkania okolicznościowe.

Gorące podziękowania dla Renaty i Gosi za ogrom pracy włożonej w działalność klubu!!!


Wybierz rok wydarzenia:


Dnia 25.10.2022 r. Klub Seniora zorganizował wyjazd na grzyby i grilla. Gościliśmy na strzelnicy ,,Trap”w Krotoszynie. Była przepiękna pogoda i miła atmosfera .Dziękujemy naszym wspaniałym Seniorom.


Dnia 14.10.2022 Klub Seniora przy MGOPS w Koźminie Wlkp. obchodził 30-lecie. Wszystkim uczestnikom naszej uroczystości dziękujemy za wspólne świętowanie😍zwłaszcza naszej ekipie.


Dnia 13.10 2022 rok nasz Zespół Wokalny ,,Przyjaciele ”brał udział w Nabożeństwie Fatimskim w parafii Św.Marcina w Borzęciczkach. Po mszy zespół złożył życzenia imieninowe Ks.Arturowi Kułtonowi.


Dnia 13.09.2022 na zajęciach plastyczny świętowaliśmy imieniny Bronisławy i Eugenii.🌹🌷🎂🥰


Dnia 10.09.2022 zespół wokalny ,,Przyjaciele” i soliści zespołu Klubu Seniora zostali zaproszeni przez zespół ,,Młodzi Duchem ” z Kobylina na I Festiwal Piosenki Seniorialnej w Łagiewnikach.


Dnia 19.08.2022 Nasi Seniorzy miło spędzili czas na Strzelnicy ,,Trap” w Krotoszynie. Pod czujnym okiem instruktora Jacka Banaszaka odbyło się szkolenie, jak obchodzić się z bronią ,po szkoleniu każdy Senior mógł spróbować swoich sił strzeleckich .Na koniec zmagań strzeleckich przyszedł czas na biesiadę ,była bardzo miła atmosfera.


DNIA 20.06.2022 W KLUBIE SENIORA ODBYŁY SIĘ WARSZTATY KREATYWNE PRZESZYCIA. WARSZTATY TE ODBYŁY SIĘ W RAMACH PROJEKTU ,,Up!cykling” ORGANIZOWANEGO PRZEZ STOWARZYSZENIE LGD w RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO INTEGRACJA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI I JEST FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW PROW NA LATA 2014-2020,WIELKOPOLSKA Z WYOBRAŹNIĄ” ORAZ STOWARZYSZENIE AKTYWNY KOŹMIN WIELKOPOLSKI..WARSZTATY PROWADZONE BYŁY PRZEZ KATARZYNĘ PACZKOWSKĄ . PRACOWNICY I SENIORZY DZIĘKUJĄ ZA PROFESJONALNE I MIŁE😃🌞 PRZEPROWADZENIE WARSZTATÓW.


BIESIADA W ROZDRAŻEWIE


DNIA 15.06.2022 PRZY KLUBIE SENIORA ODBYŁY SIĘ WARSZTATY BUDOWANIA DOMKÓW DLA PTAKÓW I HOTELIKÓW DLA OWADÓW. WARSZTATY TE ODBYŁY SIĘ W RAMACH PROJEKTU ,,Up!cykling” ORGANIZOWANEGO PRZEZ STOWARZYSZENIE LGD ,,WIELKOPOLSKA Z WYOBRAŹNIĄ” ORAZ STOWARZYSZENIE AKTYWNY KOŹMIN WIELKOPOLSKI.


DNIA 14.06.2022 NASZ ZESPÓŁ WOKALNY ,,PRZYJACIELE”ZOSTAŁ ZAPROSZONY NA BIESIADĘ ROZDRAŻEWSKĄ POŁĄCZONĄ Z UROCZYSTOŚCIĄ 10-LECIA POWSTANIA ZESPOŁU ŚPIEWACZEGO ,,AKTYWNI”


DNIA  10.06. 2022 I 11.06.2022 W KLUBIE SENIORA ODBYŁY SIĘ WARSZTATY  ODNAWIANIE MEBLI ,KTÓRY BYŁ INAUGURACJĄ PROJEKTU ,,Up!cykling-UCZYMY SIĘ  NADAWAĆ NOWE ŻYCIE STARYM PRZEDMIOTOM". PROJEKT TEN JEST ORGANIZOWANY  PRZEZ STOWARZYSZENIE LGD ,,WIELKOPOLSKA Z WYOBRAŹNIĄ'' ORAZ  STOWARZYSZENIE AKTYWNY KOŹMIN WIELKOPOLSKI. W RAMACH TEGO PROJEKTU  ODBĘDĄ SIĘ INNE WARSZTATY.

U NAS W KLUBIE PRÓBA NASZYCH SOLISTÓW.


Dnia 24.05.2022 rok w naszym klubie gościliśmy Pawła Bajerleina ze Stowarzyszenia Krotochwile który przedstawił film pt . ,, Ostatni Żyd film o Nathanie Mośkiewiczu”. Po filmie wywiązała się dyskusja do której przystąpili zaproszeni goście, Andrzej Joachimiak -Prezes Stowarzyszenia TMKW ,Władysław Kręgielski oraz nasi Seniorzy.


NASZA INSPIRACJA -ŻYCZYMY MIŁEGO DNIA .


Dnia 13.05.2022 r. zespół „Przyjaciele” został zaproszony przez Ks.Proboszcza Parafii pw. Św. Marcina Bp w Borzęciczkach Artura Kułtona na wspólną Mszę Fatimską ,za co serdecznie dziękujemy.


Nasze nowe inspiracje.


DNIA 28.04.2022 R. OBCHODZILIŚMY IMIENINY I URODZINY CZŁONKÓW ZESPOŁU WOKALNEGO ,,PRZYJACIELE”. ATMOSFERA JAK ZWYKLE BYŁA WSPANIAŁA ,BYŁ SUPER TORT ,ŻYCZENIA I DROBNY UPOMINEK.🌹🌷


W Klubie odbyły się ćwiczenia w naszej mini sali gimnastycznej pod okiem Pani Eugenii Chojnackiej🥀


U nas we wtorek odbyły się zajęcia plastyczne pod nadzorem Marii Malinowskiej, gdzie nasze Panie i Panowie rzucili się w wir pracy😍😀


A U NAS NIESPODZIANKA ,SYMBOLICZNY ZAJĄCZEK WIELKANOCNY ZAWITAŁ RÓWNIEŻ DO NAS .😀🐰🐥


DZIĘKUJEMY DYREKCJI, GRONU PEDAGOGICZNEMU, UCZNIOM ORAZ PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR.3 W KOŹMINIE WLKP., ZA ZŁOŻONE ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.


DNIA 12.04.2022 W NASZYM KLUBIE ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. POTRAWY POŚWIĘCIŁ PROBOSZCZ PARAFII ŚW.WAWRZYŃCA KS. KAN. ZYGMUNT LEWANDOWSKI.


PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH TRWAJĄ -CHCEMY , ABY W KLUBIE BYŁA MIŁA ŚWIĄTECZNA ATMOSFERA.😀 NASZE DZIEŁA 😄


KLUB ZAPRASZA CHĘTNYCH SENIORÓW W ŚRODY I PIĄTKI OD GODZ.9,30 NA ĆWICZENIA GIMN. NA ŚWIEŻYM POWIETRZU (ZBIÓRKA PRZY KLUBIE)🏃‍♂️

ZAPRASZAMY SERDECZNIE


DNIA 04.04.2022 ROK W CZASIE PRÓBY ZESPOŁU ,,PRZYJACIELE”,ZŁOŻYLIŚMY ZALEGŁE ŻYCZENIA URODZINOWO IMIENINOWE NASZEMU ZBYSZKOWI ,ODŚPIEWALIŚMY STO LAT ,WRĘCZYLIŚMY DROBNY UPOMINEK.


DNIA 30.03.2022 r. 🙏W KLUBIE ODBYŁO SIĘ DRUGIE SPOTKANIE DYSKUSYJNE Z CYKLU ,,GODZINA Z BOGIEM” Z KS.ARTUREM KUŁTONEM Z PARAFII ŚW.MARCINA W BORZĘCICZKACH.


U nas w środy i piątki gimnastyka na świeżym powietrzu 😀🌞


U nas w każdy wtorek odbywają się zajęcia plastyczne pod nadzorem Marii Malinowskiej, gdzie nasze Panie rozwijają swoje pasje tj.malarstwo, decupage……i wiele innych😃😍


DNIA 16.03.2022 r. 🙏W KLUBIE ODBYŁO SIĘ PIERWSZE SPOTKANIE DYSKUSYJNE Z CYKLU ,,GODZINA Z BOGIEM” Z KS.MATEUSZEM SETECKIM I Z SENIORAMI.


DNIA 15.03.2022R. PANIE Z SEKCJI PLASTYCZNEJ ŚWIĘTOWAŁY ZALEGŁE URODZINY I IMIENINY MARII MALINOWSKIEJ I MAŁGORZATY BANASZAK. WSPÓLNIE ODŚPIEWALIŚMY STO LAT ,ZOSTAŁY WRĘCZONE DROBNE UPOMINKI.


Nasi Seniorzy co poniedziałek uczestniczą w gimnastyce w ramach projektu Stowarzyszenia Aktywny Koźmin Wielkopolski.💪🤸‍♂️🧘‍♀️


DNIA 10 .03.2022 ROK W KLUBIE OBCHODZILIŚMY DZIEŃ MĘŻCZYZN I KOBIET. ZOSTAŁY ZŁOŻONE ŻYCZENIA ,WRĘCZONO KWIATY,PREZENTY ,BYŁ ŚPIEW I MUZYKA . DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA MIŁĄ ATMOSFERĘ I WSPÓLNĄ ZABAWĘ.


Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta.
Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat.
Abyś duchem młoda była i z problemów nic sobie nie robiła.


Wszystkim Darczyńcom ogromnie dziękujemy za dobro i chęć niesienia pomocy dla Ukrainy.


Wszystkim Darczyńcom ogromnie dziękujemy za dobro i chęć niesienia pomocy dla Ukrainy.

Dnia 13.02.2022 r., oraz 03.03-04.03.2022 rok odbyły się Adoracje w Kościele Św.Wawrzyńca w Koźminie Wlkp. Najświętszego Sakramentu prowadzone przez Seniorów – zespół wokalny ,,Przyjaciele“.


DNIA 14.01.2022 ROK W KLUBIE ODBYŁY SIĘ URODZINY RENATY ŁĄKOWSKIEJ , MAŁGORZATY BANASZAK I IMIENINY MIECZYSŁAWA GRYSZKI .BYŁA BARDZO MIŁA ATMOSFERA .ODŚPIEWANO STO LAT, WRĘCZONO PREZENTY I KWIATY.


DNIA 06.01.2022 r.ZESPÓŁ WOKALNY ,,PRZYJACIELE” PROWADZIŁ MSZĘ ŚWIĘTĄ W KOŚCIELE ŚW.WAWRZYŃCA W KOŹMINIE WLKP.Z OKAZJI 103 ROCZNICY POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO.


Serdecznych Świąt otulonych
śniegiem i ciepłem rodzinnym
oraz spełnienia marzeń i nadziei
w Nowym 2022 Roku
życzą
pracownicy Klubu Seniora


DNIA 17.12.2021 R. W NASZYM KLUBIE ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE OPŁATKOWO-KOLĘDOWE NA KTÓRE, ZOSTALI ZAPROSZENI SENIORZY ,BURMISTRZ MIASTA I GMINY KOŹMIN WIELKOPOLSKI MACIEJ BRATBORSKI ,PROBOSZCZ PARAFII Z BORZĘCICZEK KS.ARTUR KUŁTON,KIEROWNIK MGOPS WERONIKA KAZUBEK,PREZES STOWARZYSZENIA AKTYWNY KOŹMIN WIELKOPOLSKI AGNIESZKA FLEJSIEROWICZ. PO ZŁOŻENIU ŻYCZEŃ PRZEZ OSOBY ZAPROSZONE I ODCZYTANIE SŁOWA BOŻEGO PRZEZ KSIĘDZA ARTURA ,ROZPOCZĘLIŚMY WSPÓLNE ŚPIEWANIE KOLĘD,A TAKŻE ZOSTAŁY ODCZYTANE WIERSZE ELI LEOPOLD .BYŁA BARDZO MIŁA ATMOSFERA.


DNIA 14.12.2021 R. PANIE Z SEKCJI PLASTYCZNEJ ŚWIĘTOWAŁY URODZINY PANI BOŻENY CHYLIŃSKIEJ. WSPÓLNIE ODŚPIEWALIŚMY STO LAT ,WRĘCZYLIŚMY DROBNY UPOMINEK.


DNIA 01.12.2021 ROKU KOŹMIŃSKA BIBLIOTEKA, ZORGANIZOWAŁA DLA KOŹMIŃSKICH SENIORÓW BIESIADĘ Z OKAZJI DNIA SENIORA. BYŁA SUPER ATMOSFERA ,WSPÓLNIE ŚPIEWALIŚMY STARE PRZEBOJE. DZIĘKUJEMY ZA TAK FAJNĄ IMPREZĘ 🙂


U NAS W KLUBIE UBIERANIE CHOINKI . MAMY NASTRÓJ ŚWIĄTECZNY I Z TEGO SIĘ CIESZYMY.


NASI WSPANIALI SENIORZY W KAŻDY PONIEDZIAŁEK UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH WYCHOWANIA FIZYCZNEGO .


DNIA 25.11.2021 ROKU KATARZYNA PŁÓCIENNIK OBCHODZIŁA IMIENINY. MAŁA CZĘŚĆ ZESPOŁU, ZŁOŻYŁA PANI KASI ŻYCZENIA ,ODŚPIEWANE ZOSTAŁO STO LAT .


DNIA 17.11.2021 R W KOŹMIŃSKIM KINIE MIESZKO ODBYŁ SIĘ BENEFIS NASZEGO INSTRUKTORA MUZYKI,PRZYJACIELA ,CZŁOWIEKA OTWARTEGO, KTÓRY MA SERCE NA DŁONI ZBYSZKA CYUNCZYKA.

NASZ CAŁY ZESPÓŁ ,,PRZYJACIELE ”I TEATR TOWARZYSZYŁ ZBYSZKOWI W TAK WAŻNYM DLA NIEGO DNIU. UŚMIECH NA TWARZY ZBYSZKA SUGERUJE O TYM, ŻE IMPREZA BYŁA BARDZO UDANA, DZIĘKI LUDZIOM KTÓRZY PRZYBYLI LICZNIE NA BENEFIS. WYSTĘPOWAŁY SUPER ZESPOŁY,SOLIŚCI,BYŁY ŻYCZENIA I PODZIĘKOWANIA.

foto: Iwona Cyunczyk


DNIA 16.11.2021 R NA SEKCJI PLASTYCZNEJ OBCHODZILIŚMY IMIENINY RENATY ŁĄKOWSKIEJ . ZŁOŻYLIŚMY ŻYCZENIA,WRĘCZYLIŚMY UPOMINEK ,ODŚPIEWALIŚMY STO LAT,BYŁA KAWKA I BARDZO DOBRE CIASTO . ATMOSFERA JAK ZWYKLE BYŁA SUPER.


DNIA 15.11.2021 R KLUB SENIORA ODWIEDZIŁY DZIECI Z PRZEDSZKOLA PARKOWE SKRZATY Z KOŹMINA WLKP- GRUPA PANI ANNY KOWALCZYK KRASNOLUDKI Z OKAZJI DNIA SENIORA. DZIECI ZŁOŻYŁY ŻYCZENIA SENIOROM, WRĘCZYŁY PREZENT,WSZYSCY ODŚPIEWALI STO LAT, ZROBIONE BYŁO WSPÓLNE ZDJĘCIE.


Dnia 6.11.2021 odbył się wyjazd naszych Seniorów do Teatru Muzycznego do Poznania na spektakl pt,,Zakonnica w przebraniu’‘.


NASI SENIORZY RAZ W TYGODNIU UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH WYCHOWANIA FIZYCZNEGO -MYŚLĘ ŻE ZAJĘCIA SIĘ PODOBAJĄ , WIDAĆ TO NA ZAŁĄCZONYCH ZDJĘCIACH:)


SENIORZY UCZESTNICZĄ W KURSIE KOMPUTEROWYM


DNIA 21.10.2021 OBCHODZILIŚMY IMIENINY I URODZINY CZŁONKÓW ZESPOŁU WOKALNEGO ,,PRZYJACIELE”TJ.KATARZYNY PŁÓCIENNIK,KRYSTYNY MARKUSZEWSKIEJ -SZMAJ,LESZKA DRYGASA ,KAROLA WOJCIECHOWSKIEGO. ATMOSFERA JAK ZWYKLE BYŁA WSPANIAŁA ,BYŁ SUPER TORT ,ŻYCZENIA ,STO LAT I PREZENTY.


DNIA 13.10.2021 ROKU ZESPÓŁ WOKALNY ,, PRZYJACIELE ” W PARAFII ŚW.MARCINA BISKUPA W BORZĘCICZKACH PROWADZIŁ MSZĘ KU CZCI MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ.

DNIA 5.10.2021 PANIE Z SEKCJI PLASTYCZNEJ OBCHODZIŁY IMIENINY I URODZINY TJ. EUGENIA CHOJNACKA I BRONISŁAWA GRZEGOREK . ZOSTAŁY PANIOM ZŁOŻONE ŻYCZENIA ,ODŚPIEWANE STO LAT,BYŁ SŁODKI POCZĘSTUNEK , KAWA I SKROMNY PREZENT.


DNIA 3.10.2021 NASZ ZESPÓŁ WOKALNY,, PRZYJACIELE” PROWADZIŁ MSZĘ W KOŚCIELE ŚW.WAWRZYŃCA-FARA W KOŹMINIE WLKP Z OKAZJI POŚWIĘCENIA SZTANDARU TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW KOŹMINA WIELKOPOLSKIEGO.


Dnia 27.09.2021 w Klubie obchodziliśmy urodziny i imieniny naszych członków zespołu.,byli to Władysława Raś,Halina Kostrzewska,Eugenia Chojnacka,Zygmunt Ziętkiewicz,Elżbieta Ziętkiewicz.Było bardzo miło , złożyliśmy życzenia,odśpiewaliśmy sto lat ,wręczyliśmy prezenty a na koniec była kawa i bardzo dobry tort.


DNIA 23.09.2021 ROKU ODWIEDZILIŚMY PANA SYLWESTRA ALEKSANDRZAKA Z OKAZJI 102 LAT URODZIN. ZŁOŻYLIŚMY ŻYCZENIA OD SENIORÓW I GRUPY WOKALNEJ ,,PRZYJACIELE”,ODŚPIEWALIŚMY 200 LAT. BYŁO BARDZO PRZYJEMNIE I RODZINNIE.


DNIA 30 WRZEŚNIA W NASZYM KLUBIE ZŁOŻYLIŚMY ŻYCZENIA NASZYM PANOM Z OKAZJI DNIA MĘŻCZYZNY.KAŻDY PAN OTRZYMAŁ SKROMNY PREZENT W POSTACI SŁODKIEGO, CZEKOLADOWEGO ,,GRZEŚKA”.


Dnia 17.09.2021 w Staniewie odbyła się BIESIADA SENIORA zorganizowana z okazji zakończenia projektu Aktywny Senior,jak i również z okazji Dnia Seniora.

Projekt Aktywny Senior był realizowany przez Spółdzielnie Socjalną Vivo oraz Miejsko Gminny Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Koźminie Wlkp. któremu podlega Klub Seniora .

Jest nam miło, że zaproszenie przyjęli uczestnicy projektu oraz zaproszeni goście.

Dziękujemy że bawił się z nami zespół zaproszony z Rozdrażewa ,,Aktywni”.

Nasze spotkanie inaugurował Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Pan Maciej Bratborski. Były wspólne tańce,śpiewy ,wystawa naszych seniorów jak i foto budka


Dnia 13.09.2021r.w Klubie Seniora zespół złożył życzenia Pani Chojnackiej ,z okazji imienin.Wręczyliśmy kawiatka i mały upominek,przy akompaniamencie Pana Zbyszka odśpiewaliśmy sto lat.


DNIA 09.09.2021 ZESPÓŁ ,,PRZYJACIELE” Z NASZEGO KLUBU BRAŁ UDZIAŁ W PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ XVII JUŻ RAZ.NIE ZABRAKŁO NASZYCH SOLISTÓW PANI CHOJNACKIEJ KTÓRA REPREZENTOWAŁA STOWARZYSZENIE AKTYWNY KOŹMIN WIELKOPOLSKI , PANA ZIĘTKIEWICZÂ KTÓRY REPREZENTOWAŁ POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW.


,,MAŁŻEŃSTWO JEST JAK DIAMENT TRZEBA JE SZLIFOWAĆ CAŁE ŻYCIE…..”

DNIA 06.09.2021 NASI CZŁONKOWIE ZESPOŁU,,PRZYJACIELE” ELŻBIETA I ZYGMUNT OBCHODZILI 45 ROCZNICĘ POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO.CAŁY ZESPÓŁ ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA I ODŚPIEWAŁ STO LAT.


DNIA 04.09.2021 W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY KOŹMIN WLKP.ODBYŁO SIĘ NARODOWE CZYTANIE.


Dnia 15.08.2021 zespół,,Przyjaciele” z naszego klubu brał udział w XV Powiatowej Biesiadzie pt,,Rozśpiewany Senior” na terenie Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie.


Dnia 25.07.2021 w naszym kinie Seniorzy uczestniczyli w koncercie Piosenki Międzywojennej w wykonaniu Katarzyny Zawada i zespołu Classic Modern.


DNIA 02.07.2021 R. WYJAZD DO TEATRU WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU NA SPEKTAKL PT,,SZALONE NOŻYCZKI”.


W miesiącu lipcu w Klubie obchodziliśmy imieniny i urodziny Seniorów.


Sekcja plastyczna
Praca Pań przy swoich dziełach – malowanie chust na jedwabiu, malowanie obrazów na płótnie itp.


Dnia 06.06.2021 r.w klubie imieniny obchodziła Pani Janina Hoffmann, zostały złożone życzenia,wręczono prezent i zostało odśpiewane sto lat.


Zapraszamy Państwa do wspólnego wyjścia na operetkę w dniu 20.06.2020 o godz.16,00. Informacje dotyczące Wiedeńskiej operetki można uzyskać również w Klubie Seniora.


Dnia 24.05.2021 i 25.05.2021 roku w Klubie obchodziliśmy urodziny Pani Grażyny Paterek i Pani Aliny Fraszewskiej .Mimo pandemii,po bardzo długiej przerwie, spotkanie było bardzo udane.Złożyliśmy życzenia,wręczono prezenty i odśpiewano sto lat i nie tylko na koniec oczywiście była kawusia z tortem i ciasteczkami.


DNIA 13.03.2021 R. WYJAZD DO TEATRU WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU.