Menu Zamknij

KLUB SENIORA

Numer kontaktowy: KLUB SENIORA 722216253


Wybierz rok wydarzenia:


Dnia 13.05.2022 r. zespół „Przyjaciele” został zaproszony przez Ks.Proboszcza Parafii pw. Św. Marcina Bp w Borzęciczkach Artura Kułtona na wspólną Mszę Fatimską ,za co serdecznie dziękujemy.


Nasze nowe inspiracje.


DNIA 28.04.2022 R. OBCHODZILIŚMY IMIENINY I URODZINY CZŁONKÓW ZESPOŁU WOKALNEGO ,,PRZYJACIELE”. ATMOSFERA JAK ZWYKLE BYŁA WSPANIAŁA ,BYŁ SUPER TORT ,ŻYCZENIA I DROBNY UPOMINEK.🌹🌷


W Klubie odbyły się ćwiczenia w naszej mini sali gimnastycznej pod okiem Pani Eugenii Chojnackiej🥀


U nas we wtorek odbyły się zajęcia plastyczne pod nadzorem Marii Malinowskiej, gdzie nasze Panie i Panowie rzucili się w wir pracy😍😀


A U NAS NIESPODZIANKA ,SYMBOLICZNY ZAJĄCZEK WIELKANOCNY ZAWITAŁ RÓWNIEŻ DO NAS .😀🐰🐥


DZIĘKUJEMY DYREKCJI, GRONU PEDAGOGICZNEMU, UCZNIOM ORAZ PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR.3 W KOŹMINIE WLKP., ZA ZŁOŻONE ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.


DNIA 12.04.2022 W NASZYM KLUBIE ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. POTRAWY POŚWIĘCIŁ PROBOSZCZ PARAFII ŚW.WAWRZYŃCA KS. KAN. ZYGMUNT LEWANDOWSKI.


PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH TRWAJĄ -CHCEMY , ABY W KLUBIE BYŁA MIŁA ŚWIĄTECZNA ATMOSFERA.😀 NASZE DZIEŁA 😄


KLUB ZAPRASZA CHĘTNYCH SENIORÓW W ŚRODY I PIĄTKI OD GODZ.9,30 NA ĆWICZENIA GIMN. NA ŚWIEŻYM POWIETRZU (ZBIÓRKA PRZY KLUBIE)🏃‍♂️

ZAPRASZAMY SERDECZNIE


DNIA 04.04.2022 ROK W CZASIE PRÓBY ZESPOŁU ,,PRZYJACIELE”,ZŁOŻYLIŚMY ZALEGŁE ŻYCZENIA URODZINOWO IMIENINOWE NASZEMU ZBYSZKOWI ,ODŚPIEWALIŚMY STO LAT ,WRĘCZYLIŚMY DROBNY UPOMINEK.


DNIA 30.03.2022 r. 🙏W KLUBIE ODBYŁO SIĘ DRUGIE SPOTKANIE DYSKUSYJNE Z CYKLU ,,GODZINA Z BOGIEM” Z KS.ARTUREM KUŁTONEM Z PARAFII ŚW.MARCINA W BORZĘCICZKACH.


U nas w środy i piątki gimnastyka na świeżym powietrzu 😀🌞


U nas w każdy wtorek odbywają się zajęcia plastyczne pod nadzorem Marii Malinowskiej, gdzie nasze Panie rozwijają swoje pasje tj.malarstwo, decupage……i wiele innych😃😍


DNIA 16.03.2022 r. 🙏W KLUBIE ODBYŁO SIĘ PIERWSZE SPOTKANIE DYSKUSYJNE Z CYKLU ,,GODZINA Z BOGIEM” Z KS.MATEUSZEM SETECKIM I Z SENIORAMI.


DNIA 15.03.2022R. PANIE Z SEKCJI PLASTYCZNEJ ŚWIĘTOWAŁY ZALEGŁE URODZINY I IMIENINY MARII MALINOWSKIEJ I MAŁGORZATY BANASZAK. WSPÓLNIE ODŚPIEWALIŚMY STO LAT ,ZOSTAŁY WRĘCZONE DROBNE UPOMINKI.


Nasi Seniorzy co poniedziałek uczestniczą w gimnastyce w ramach projektu Stowarzyszenia Aktywny Koźmin Wielkopolski.💪🤸‍♂️🧘‍♀️


DNIA 10 .03.2022 ROK W KLUBIE OBCHODZILIŚMY DZIEŃ MĘŻCZYZN I KOBIET. ZOSTAŁY ZŁOŻONE ŻYCZENIA ,WRĘCZONO KWIATY,PREZENTY ,BYŁ ŚPIEW I MUZYKA . DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA MIŁĄ ATMOSFERĘ I WSPÓLNĄ ZABAWĘ.


Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta.
Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat.
Abyś duchem młoda była i z problemów nic sobie nie robiła.


Wszystkim Darczyńcom ogromnie dziękujemy za dobro i chęć niesienia pomocy dla Ukrainy.


Wszystkim Darczyńcom ogromnie dziękujemy za dobro i chęć niesienia pomocy dla Ukrainy.

Dnia 13.02.2022 r., oraz 03.03-04.03.2022 rok odbyły się Adoracje w Kościele Św.Wawrzyńca w Koźminie Wlkp. Najświętszego Sakramentu prowadzone przez Seniorów – zespół wokalny ,,Przyjaciele“.


DNIA 14.01.2022 ROK W KLUBIE ODBYŁY SIĘ URODZINY RENATY ŁĄKOWSKIEJ , MAŁGORZATY BANASZAK I IMIENINY MIECZYSŁAWA GRYSZKI .BYŁA BARDZO MIŁA ATMOSFERA .ODŚPIEWANO STO LAT, WRĘCZONO PREZENTY I KWIATY.


DNIA 06.01.2022 r.ZESPÓŁ WOKALNY ,,PRZYJACIELE” PROWADZIŁ MSZĘ ŚWIĘTĄ W KOŚCIELE ŚW.WAWRZYŃCA W KOŹMINIE WLKP.Z OKAZJI 103 ROCZNICY POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO.


Serdecznych Świąt otulonych
śniegiem i ciepłem rodzinnym
oraz spełnienia marzeń i nadziei
w Nowym 2022 Roku
życzą
pracownicy Klubu Seniora


DNIA 17.12.2021 R. W NASZYM KLUBIE ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE OPŁATKOWO-KOLĘDOWE NA KTÓRE, ZOSTALI ZAPROSZENI SENIORZY ,BURMISTRZ MIASTA I GMINY KOŹMIN WIELKOPOLSKI MACIEJ BRATBORSKI ,PROBOSZCZ PARAFII Z BORZĘCICZEK KS.ARTUR KUŁTON,KIEROWNIK MGOPS WERONIKA KAZUBEK,PREZES STOWARZYSZENIA AKTYWNY KOŹMIN WIELKOPOLSKI AGNIESZKA FLEJSIEROWICZ. PO ZŁOŻENIU ŻYCZEŃ PRZEZ OSOBY ZAPROSZONE I ODCZYTANIE SŁOWA BOŻEGO PRZEZ KSIĘDZA ARTURA ,ROZPOCZĘLIŚMY WSPÓLNE ŚPIEWANIE KOLĘD,A TAKŻE ZOSTAŁY ODCZYTANE WIERSZE ELI LEOPOLD .BYŁA BARDZO MIŁA ATMOSFERA.


DNIA 14.12.2021 R. PANIE Z SEKCJI PLASTYCZNEJ ŚWIĘTOWAŁY URODZINY PANI BOŻENY CHYLIŃSKIEJ. WSPÓLNIE ODŚPIEWALIŚMY STO LAT ,WRĘCZYLIŚMY DROBNY UPOMINEK.


DNIA 01.12.2021 ROKU KOŹMIŃSKA BIBLIOTEKA, ZORGANIZOWAŁA DLA KOŹMIŃSKICH SENIORÓW BIESIADĘ Z OKAZJI DNIA SENIORA. BYŁA SUPER ATMOSFERA ,WSPÓLNIE ŚPIEWALIŚMY STARE PRZEBOJE. DZIĘKUJEMY ZA TAK FAJNĄ IMPREZĘ 🙂


U NAS W KLUBIE UBIERANIE CHOINKI . MAMY NASTRÓJ ŚWIĄTECZNY I Z TEGO SIĘ CIESZYMY.


NASI WSPANIALI SENIORZY W KAŻDY PONIEDZIAŁEK UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH WYCHOWANIA FIZYCZNEGO .


DNIA 25.11.2021 ROKU KATARZYNA PŁÓCIENNIK OBCHODZIŁA IMIENINY. MAŁA CZĘŚĆ ZESPOŁU, ZŁOŻYŁA PANI KASI ŻYCZENIA ,ODŚPIEWANE ZOSTAŁO STO LAT .


DNIA 17.11.2021 R W KOŹMIŃSKIM KINIE MIESZKO ODBYŁ SIĘ BENEFIS NASZEGO INSTRUKTORA MUZYKI,PRZYJACIELA ,CZŁOWIEKA OTWARTEGO, KTÓRY MA SERCE NA DŁONI ZBYSZKA CYUNCZYKA.

NASZ CAŁY ZESPÓŁ ,,PRZYJACIELE ”I TEATR TOWARZYSZYŁ ZBYSZKOWI W TAK WAŻNYM DLA NIEGO DNIU. UŚMIECH NA TWARZY ZBYSZKA SUGERUJE O TYM, ŻE IMPREZA BYŁA BARDZO UDANA, DZIĘKI LUDZIOM KTÓRZY PRZYBYLI LICZNIE NA BENEFIS. WYSTĘPOWAŁY SUPER ZESPOŁY,SOLIŚCI,BYŁY ŻYCZENIA I PODZIĘKOWANIA.

foto: Iwona Cyunczyk


DNIA 16.11.2021 R NA SEKCJI PLASTYCZNEJ OBCHODZILIŚMY IMIENINY RENATY ŁĄKOWSKIEJ . ZŁOŻYLIŚMY ŻYCZENIA,WRĘCZYLIŚMY UPOMINEK ,ODŚPIEWALIŚMY STO LAT,BYŁA KAWKA I BARDZO DOBRE CIASTO . ATMOSFERA JAK ZWYKLE BYŁA SUPER.


DNIA 15.11.2021 R KLUB SENIORA ODWIEDZIŁY DZIECI Z PRZEDSZKOLA PARKOWE SKRZATY Z KOŹMINA WLKP- GRUPA PANI ANNY KOWALCZYK KRASNOLUDKI Z OKAZJI DNIA SENIORA. DZIECI ZŁOŻYŁY ŻYCZENIA SENIOROM, WRĘCZYŁY PREZENT,WSZYSCY ODŚPIEWALI STO LAT, ZROBIONE BYŁO WSPÓLNE ZDJĘCIE.


Dnia 6.11.2021 odbył się wyjazd naszych Seniorów do Teatru Muzycznego do Poznania na spektakl pt,,Zakonnica w przebraniu’‘.


NASI SENIORZY RAZ W TYGODNIU UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH WYCHOWANIA FIZYCZNEGO -MYŚLĘ ŻE ZAJĘCIA SIĘ PODOBAJĄ , WIDAĆ TO NA ZAŁĄCZONYCH ZDJĘCIACH:)


SENIORZY UCZESTNICZĄ W KURSIE KOMPUTEROWYM


DNIA 21.10.2021 OBCHODZILIŚMY IMIENINY I URODZINY CZŁONKÓW ZESPOŁU WOKALNEGO ,,PRZYJACIELE”TJ.KATARZYNY PŁÓCIENNIK,KRYSTYNY MARKUSZEWSKIEJ -SZMAJ,LESZKA DRYGASA ,KAROLA WOJCIECHOWSKIEGO. ATMOSFERA JAK ZWYKLE BYŁA WSPANIAŁA ,BYŁ SUPER TORT ,ŻYCZENIA ,STO LAT I PREZENTY.


DNIA 13.10.2021 ROKU ZESPÓŁ WOKALNY ,, PRZYJACIELE ” W PARAFII ŚW.MARCINA BISKUPA W BORZĘCICZKACH PROWADZIŁ MSZĘ KU CZCI MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ.

DNIA 5.10.2021 PANIE Z SEKCJI PLASTYCZNEJ OBCHODZIŁY IMIENINY I URODZINY TJ. EUGENIA CHOJNACKA I BRONISŁAWA GRZEGOREK . ZOSTAŁY PANIOM ZŁOŻONE ŻYCZENIA ,ODŚPIEWANE STO LAT,BYŁ SŁODKI POCZĘSTUNEK , KAWA I SKROMNY PREZENT.


DNIA 3.10.2021 NASZ ZESPÓŁ WOKALNY,, PRZYJACIELE” PROWADZIŁ MSZĘ W KOŚCIELE ŚW.WAWRZYŃCA-FARA W KOŹMINIE WLKP Z OKAZJI POŚWIĘCENIA SZTANDARU TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW KOŹMINA WIELKOPOLSKIEGO.


Dnia 27.09.2021 w Klubie obchodziliśmy urodziny i imieniny naszych członków zespołu.,byli to Władysława Raś,Halina Kostrzewska,Eugenia Chojnacka,Zygmunt Ziętkiewicz,Elżbieta Ziętkiewicz.Było bardzo miło , złożyliśmy życzenia,odśpiewaliśmy sto lat ,wręczyliśmy prezenty a na koniec była kawa i bardzo dobry tort.


DNIA 23.09.2021 ROKU ODWIEDZILIŚMY PANA SYLWESTRA ALEKSANDRZAKA Z OKAZJI 102 LAT URODZIN. ZŁOŻYLIŚMY ŻYCZENIA OD SENIORÓW I GRUPY WOKALNEJ ,,PRZYJACIELE”,ODŚPIEWALIŚMY 200 LAT. BYŁO BARDZO PRZYJEMNIE I RODZINNIE.


DNIA 30 WRZEŚNIA W NASZYM KLUBIE ZŁOŻYLIŚMY ŻYCZENIA NASZYM PANOM Z OKAZJI DNIA MĘŻCZYZNY.KAŻDY PAN OTRZYMAŁ SKROMNY PREZENT W POSTACI SŁODKIEGO, CZEKOLADOWEGO ,,GRZEŚKA”.


Dnia 17.09.2021 w Staniewie odbyła się BIESIADA SENIORA zorganizowana z okazji zakończenia projektu Aktywny Senior,jak i również z okazji Dnia Seniora.

Projekt Aktywny Senior był realizowany przez Spółdzielnie Socjalną Vivo oraz Miejsko Gminny Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Koźminie Wlkp. któremu podlega Klub Seniora .

Jest nam miło, że zaproszenie przyjęli uczestnicy projektu oraz zaproszeni goście.

Dziękujemy że bawił się z nami zespół zaproszony z Rozdrażewa ,,Aktywni”.

Nasze spotkanie inaugurował Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Pan Maciej Bratborski. Były wspólne tańce,śpiewy ,wystawa naszych seniorów jak i foto budka


Dnia 13.09.2021r.w Klubie Seniora zespół złożył życzenia Pani Chojnackiej ,z okazji imienin.Wręczyliśmy kawiatka i mały upominek,przy akompaniamencie Pana Zbyszka odśpiewaliśmy sto lat.


DNIA 09.09.2021 ZESPÓŁ ,,PRZYJACIELE” Z NASZEGO KLUBU BRAŁ UDZIAŁ W PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ XVII JUŻ RAZ.NIE ZABRAKŁO NASZYCH SOLISTÓW PANI CHOJNACKIEJ KTÓRA REPREZENTOWAŁA STOWARZYSZENIE AKTYWNY KOŹMIN WIELKOPOLSKI , PANA ZIĘTKIEWICZÂ KTÓRY REPREZENTOWAŁ POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW.


,,MAŁŻEŃSTWO JEST JAK DIAMENT TRZEBA JE SZLIFOWAĆ CAŁE ŻYCIE…..”

DNIA 06.09.2021 NASI CZŁONKOWIE ZESPOŁU,,PRZYJACIELE” ELŻBIETA I ZYGMUNT OBCHODZILI 45 ROCZNICĘ POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO.CAŁY ZESPÓŁ ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA I ODŚPIEWAŁ STO LAT.


DNIA 04.09.2021 W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY KOŹMIN WLKP.ODBYŁO SIĘ NARODOWE CZYTANIE.


Dnia 15.08.2021 zespół,,Przyjaciele” z naszego klubu brał udział w XV Powiatowej Biesiadzie pt,,Rozśpiewany Senior” na terenie Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie.


Dnia 25.07.2021 w naszym kinie Seniorzy uczestniczyli w koncercie Piosenki Międzywojennej w wykonaniu Katarzyny Zawada i zespołu Classic Modern.


DNIA 02.07.2021 R. WYJAZD DO TEATRU WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU NA SPEKTAKL PT,,SZALONE NOŻYCZKI”.


W miesiącu lipcu w Klubie obchodziliśmy imieniny i urodziny Seniorów.


Sekcja plastyczna
Praca Pań przy swoich dziełach – malowanie chust na jedwabiu, malowanie obrazów na płótnie itp.


Dnia 06.06.2021 r.w klubie imieniny obchodziła Pani Janina Hoffmann, zostały złożone życzenia,wręczono prezent i zostało odśpiewane sto lat.


Zapraszamy Państwa do wspólnego wyjścia na operetkę w dniu 20.06.2020 o godz.16,00. Informacje dotyczące Wiedeńskiej operetki można uzyskać również w Klubie Seniora.


Dnia 24.05.2021 i 25.05.2021 roku w Klubie obchodziliśmy urodziny Pani Grażyny Paterek i Pani Aliny Fraszewskiej .Mimo pandemii,po bardzo długiej przerwie, spotkanie było bardzo udane.Złożyliśmy życzenia,wręczono prezenty i odśpiewano sto lat i nie tylko na koniec oczywiście była kawusia z tortem i ciasteczkami.


DNIA 13.03.2021 R. WYJAZD DO TEATRU WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU.


8 MARCA DZIEŃ KOBIET – KWIATKI OD NASZYCH PANÓW DZIĘKUJEMY

Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci.
Lecz słowa, które zostaną w pamięci,
życzę szczęścia, dużo radości
i długiej szczęśliwej przyszłości.
Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie,
niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie.
Wszystko, co piękne i wymarzone,
w dniu Święta Kobiet niech będzie spełnione.


Adoracje w Kościele Św.Wawrzyńca 13.02.2021,18.02.2021,19.02.2021 rok.


Wielkie sprzątanie klubu. Czekamy na Seniorów z utęsknieniem.


U NAS W KLUBIE COVIDOVO , MIKOŁAJKOWO I GWIAZDKOWO : )


Dnia 30.09.2020 rok w Klubie złożono naszym Panom -Chłopakom życzenia z okazji Dnia Chłopca dużo zdrówka, pogody ducha,miłości.

Z okazji Dnia Chłopca życzymy Wam:
Gwiazdki z nieba,
Kasy ile potrzeba,
Samych radości,
Z nami czułości.
Zawsze miłości,
Spełnienia marzeń,
Niezapomnianych wrażeń:

życzą Wasze Panie


Dnia 15.09.2020 rok w Klubie obchodziliśmy urodziny i imieniny Pani B. Grzegorek i Pani E.Chojnackiej .Mimo pandemii spotkanie Pań z sekcji plastycznej po bardzo długiej przerwie było udane,miłe i wesołe.Zostały złożone życzenia,wręczone prezenty i zostało odśpiewane sto lat.


Próba naszej solistki Pani E.Chojnackiej


Prace wykonane w Klubie Seniora


Dnia 09.03.2020 roku w naszym klubie wystąpiła grupa 6-cio latków ,,Stokrotki” z naszego koźminskiego przedszkola z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn.Opiekunem grupy jest Pani Sylwia Kowalska i pani Kamila Jędrzejak.Było bardzo wesoło,wszyscy na wzajem złożyli sobie życzenia i odśpiewali sto lat.


Dnia 07.03.2020 rok w Koźminie Wlkp.w kinie „Mieszko” odbyła się premiera sztuki Alejandro Casony „Drzewa umierają stojąc”, w wykonaniu Koźmińskiego Teatru Seniora „Radość”. Reżyserem przedstawienia jest Jolanta Cyunczyk.

foto Paweł Łąkowski
foto klub seniora


Dnia 02.03.2020 rok Klub Seniora gościł Ilonę Kucińską-Boberek-polską aktorkę filmową,serialową i dubbingową z Warszawy która uczyła członków Teatru Seniora ,,Radość”i zespołu wokalnego ,,Przyjaciele”emisji głosu.Dziękujemy bardzo za miłe spotkanie i super atmosferę.


ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA SZTUKĘ KTÓRA ZOSTANIE WYSTAWIONA PRZEZ TEATR SENIORA ,,RADOŚĆ”.

PRÓBY PRÓBY I JESZCZE RAZ PRÓBY


Dnia 27-28.02.2020 rok Adoracje w Kościele Św.Wawrzyńca w Koźminie Wlkp.do Najświętszego Sakramentu prowadzone przez Seniorów – zespół wokalny ,,Przyjaciele”


Dnia 20.02.2020 rok w Klubie Seniora był obchodzony tłusty czwartek-wszyscy Seniorzy byli bardzo zadowoleni.


Dnia 9.02.2020 roku Ks. Mateusz dla Seniorów oraz uczestników programu ,,Aktywny Senior” po raz trzeci przeprowadził prelekcję na temat:
1.Droga do świętości Prymasa Polski Kardynała Stefana Wyszyńskiego.


Dnia 11.02.2020 r w Klubie Seniora nasza Instruktorka plastyki Maria Malinowska obchodziła urodziny i imieniny było przyjemnie i wesoło w tak miłym towarzystwie.


Dnia 06.02.2020r. Klub Seniora odwiedzili uczniowie ze sportowej szkoły z Poznania,przebywający na zimowisku w naszym mieście.


DNIA 02.02.2020 R.ZESPÓŁ „ PRZYJACIELE”PROWADZIŁ MSZĘ ŚWIĘTĄ W MAŁEJ BAZYLICE W KROTOSZYNIE .


Imieniny i urodziny

Nasi solenizanci:
1.Łucja Krawczyk
2.Jolanta Cyunczyk
3.Renata Łąkowska
4.Małgorzata Banaszak

W dniu 20.01.2020 rok w Klubie Seniora odbyła się próba zespołu ,,Przyjaciele” .
Po zakończonej próbie odbyła się impreza z okazji imienin i urodzin.
Złożono solenizantom życzenia,odśpiewano sto lat,wręczono prezenty,na koniec była
kawa i bardzo dobre placuszki.


Dnia 20.01.2020 r. zespół ,,Przyjaciele” prowadził mszę świętą w kościele pw.św.Stanisława Biskupa i Męczennika w Koźminie Wlkp. A dnia 26.01.2020 r.zespół prowadził także mszę w Kościele Świętego Wawrzyńca w Koźminie Wlkp.


Dnia 17.01.2020 rok Seniorzy uczestniczyli w jasełkach pt.,,Ach co to za noc !” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej ze Starej Obry , które odbyły się w Bibliotece Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.


Dnia 14.01.2020 r.Panie plastyczki i Seniorzy nie zapomnieli o urodzinach Gosi. Była miła atmosfera, życzenia, kawka i słodycze za co bardzo ale to bardzo dziękuję wszystkim.


Dnia 13.01.2020 rok w Klubie Seniora był z wizytą duszpasterską Ksiądz Kanonik mgr Zygmunt Lewandowski.


Dnia 19.12.2019 r.nasi Seniorzy w ramach projektu,,Aktywny Senior” byli w Poznaniu na musicalu pt:,,PIPPIN”.


Dnia 17.12.2019 r. Seniorzy spotkali się przy wspólnym kolędowaniu w sali wiejskiej w Staniewie.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu “Aktywny Senior”.

Przywitaliśmy bardzo serdecznie wszystkich gości którzy zechcieli przyjąć nasze zaproszenie i wspólnie z nami śpiewać nigdy nie starzejące się kolędy a także zechcieli wysłuchać wierszy Pani Elżbiety Leopold.

Bardzo nam miło że z naszego zaproszenia skorzystali Burmistrz Maciej Bratborski ,Karina Bratborska Dyrektor Przychodni Psychologiczno-Pedagogicznej ,Kazubek Weronika- Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej,Cholewińska Katarzyna Z-ca Kierownika MGOPS,Agnieszka Flejsierowicz-Przewodnicząca Stowarzyszenia Aktywny Koźmin Wielkopolski, Ks. Mateusz Setecki,, Dominik Radwański – Koordynator Spółdzielni Socjalnej “VIVO” ,Cyryl Banaszaka-Przewodniczący Polskiego Związku Emerytów Rencistów i inwalidów w Koźminie wlkp.

Wspólny wystrój sali, dziękujemy bardzo za pomoc.


Dnia 13.12.2019 r. nasi dzielnicowi przeprowadzili pogadankę z Seniorami na temat ,,Bezpieczeństwo Seniorów”.Po udzieleniu informacji jak się należy zachować w różnych sytuacjach, Seniorom zostały rozdane kamizelki odblaskowe .


Dnia 9.12.2019 roku Ks. Mateusz dla Seniorów oraz uczestników programu ,,Aktywny Senior” po raz drugi przeprowadził prelekcję na temat:
1.,,Adwent czas miniony tęsknota z czuwaniem.”
2.,,Papieże w przepowiedni Św.Malachiasza , spotkanie edukacji religijnej.”


Dnia 05.12.2019 wspólne budowanie i strojenie choinki nr 2


Dnia 04.12.2019 rok wspólne ubieranie choinki nr 1


Dnia 03.12.2019 nasze Panie z sekcji plastycznej Pani Barbara Pietrowska i Pani Barbara Kręgielska obchodziły imieniny.Była bardzo miła atmosfera,życzenia ,kawa i słodki poczęstunek


Dnia 27 listopada, Koźmińska Biblioteka zorganizowała spotkanie dla Seniorów z okazji ich święta

Wszyscy Seniorzy świetnie się bawili,były śpiewane przeboje starszych pokoleń,wiersze,wspólna kawa oraz słodki poczęstunek.


Dnia 25.11.2019 rok w Klubie Seniora odbyło się spotkanie z Ks.Mateuszem Seteckim

Ks. Mateusz dla Seniorów oraz uczestników programu ,,Aktywny Senior” przeprowadził prelekcję na temat:
1.Cmentarz – miejscem pamięci, tradycji i religii.


DNIA 14.11.2019 WIECZÓR Z POEZJĄ ELŻBIETY LEOPOLD


Imieniny i urodziny

Nasi solenizanci
1.Krytyna Markuszewska Szmaj
2. Ela Ziętkiewicz
3.Leszek Drygas
4.Karol Wojciechowski

W dniu 14.11.2019 rok w Klubie Seniora odbyła się próba zespołu ,,Przyjaciele” .
Po zakończonej próbie odbyła się impreza z okazji imienin i urodzin.
Złożono solenizantom życzenia,odśpiewano sto lat,wręczono prezenty,na koniec była kawa i bardzo dobre placuszki.


Imieniny 12.11.2019

Imieniny to okazja do wspólnych życzeń do wspólnych spiewów, zabawy. Imieniny obchodzi Renta Łąkowska z okazji imienin ,Panie z sekcji plastycznej oraz Seniorzy z klubu odśpiewali sto lat, zostały złożone życzenia i oczywiście został wręczony drobny upominek.


NOWINKI Z KLUBU SENIORA

23 października w Klubie Seniora odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora, podczas którego podsumowano działalności artystyczną klubu .Największym osiągnięciem Klubu Seniora było Grand Prix – Nagroda Prezydenta Miasta Piły podczas IV Wielkopolskich Spotkań Artystycznych Seniorów SAS’2019 . Podczas tego przeglądu koźmińscy seniorzy zdobyli także najwyższe miejsca w kilku kategoriach.


Dnia 21.10.2019 rok zespół ,,Przyjaciele ” oraz Seniorzy z Klubu Seniora zostali zaproszeni do Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Borzęciczkach. Dzieci z Seniorami przy pięknej pogodzie razem śpiewali,grali na instrumentach, brali udział w konkurencjach sportowych,tańczyli.Myślę że było bardzo miło i za rok wszyscy ponownie się spotkamy.


Sekcja plastyczna przy Klubie Seniora
ZAPRASZA
w każdy wtorek od godz.10,00


Dnia 12.10.2019 rok zespół „Przyjaciele” został zaproszony przez Ks.Proboszcza Parafii p.w. św. Marcina w Borzęciczkach na wspólną Mszę Fatimską.